Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

Cześć! :)

Mam na imię Ola i jestem ilustratorką, która specjalizuje się w technice kolażu. Główną sferą moich zainteresowań jest człowiek oraz jego relacja z przestrzenią i samym sobą, a technika kolażu to idealne medium do powoływania nowych światów. W ilustracji szczególnie pasjonują mnie tematy poświęcone psychologii, literaturze, kinematografii. Od dwóch lat tworzę ilustracje dla prasy - moimi klientami są między innymi: „Kukbuk”, „Zwierciadło”, „Pani”, „Design Alive”.

Z przyjemnością nawiążę współpracę - ilustruję artykuły do magazynów, tworzę plakaty, jak i dowolne ilustracje na zamówienie firm oraz klientów indywidualnych. Istnieje również możliwość zakupu moich prac w formie wydruków na wysokiej jakości papierze archiwalnym. Współpracuję w tym zakresie ze sklepem Rzeczy Same. Jeśli nie znalazłeś tam pracy, która Cię interesuje lub chcesz wybrać inny format, napisz do mnie. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

aleksandra.morawiak@gmail.com

+48 737 481 886 

Hello! :)

My name is Ola and I’m an illustrator specialized in collage. I’m passionated about people and their relationships with nature, if you can see in my works. Collage’s perfect medium to searching in myself and also to compose new worlds. 

If you're looking for collage artist - feel free to contact me. I’m ready to form cooperation - I’m creating illustrations to articles in magazines (my clients: "Kukbuk", "Pani", "Zwierciadło", "Design Alive"), movie posters and any unique collages prepared for you.

It is also possible to buy my works here - Rzeczy Same.

If you're interested feel free to contact me:

aleksandra.morawiak@gmail.com 

+48 737 481 886


•    •    •

 

Using Format